Ceny 

  • Naše ceny jsou jedny z nejnižších  na trhu. Podle níže uvedené tabulky můžete vypočítat přibližnou cenu k Vašemu požadavku. Nebude se výrazně lišit od finální nabídky. Přesnou cenu Vám zašleme poobdržení podkladů.
  • Přesný výpočet ceny   je  závislý na kompletních informacích zadavatele. Běžně se stává že se nás ptáte kolik bude Vámi zadaná  výšivka stát a neposkytnete nám všechny informace. Pokud například šijeme  5ks nebo 100ks    je to vždy jedna příprava, jeden  program  jedno přijetí a odeslání zásilky a další  práce. Samotné vyšití obrázku v poměru k přípravě je často jen zlomkem času potřebného k realizaci zakázky. Proto u zakázek s nižším počtem kusů roste výrazně cena za jeden kus.  Také záleží zda šijeme na díly pro  výrobce kde je minimální manipulace, odpadá vybalování a práce je tím velmi rychlá. Naopak u výrobků které se balí spotřeba času  pro vyšívání narůstá.
  •  Proto ještě jednou prosím zadávejte nám - motiv pokud možno v křivkách, reálnou velikost  výšivky, počet kusů a popis toho  co se bude vyšívat.  Při absenci některé z uvedených informací cenu nejde vypočítat. 
  • Orientačně -  5 tis. stehů malá výšivka - 5*5 cm - cca 15kč,      12 tis. stehů střední výšivka - 10*10 cm - cca 30kč,                                30 tis. stehů velká výšivka - 15*15 cm - cca 60kč

 

  • přibližný výpočet ceny při množství 100ks  - dle tabulky 

 

 výšivky záladní cena     do 2000 stehů      zpravidla drobné nápisy šité saténem , malá loga  (na díl při 100  ks) 8.00 kč
 výšivky                       do 5000 stehů       menší výšivky , loga ,dětské obrázky 15.00 kč
 každých dalších                1000 stehů  2.50 kč
 při vyšívání na hotový výrobek včetně balení  k ceně výšivky  je příplatek za kus 5.00 kč
 zpracování motivu v ceně 100 a více kusů 0.00 kč
 metalické nitě navýšení ceny dle spotřeby 1.00 až 5.00 kč
 aplikace dle složitosti: dohodou

 počty pod 100ks         1 - 9  ks výšivek     -  navýšení základní ceny 

 1000%
                              10 - 49 ks výšivek    -    navýšení základní ceny    130-300% 
                              50 - 99 ks výšivek    -   navýšení základní  ceny  110%

 zpracování motivu  z předlohy při zakázce pod 100ks dle  složitosti motivu a kvality předlohy

100 - 800 kč

  Cena fyzického vzorku výšivky zaslané zákazníkovi se počítá ze skutečných nákladů -  cena programu + vyšití + poštovné.

  • Nášivky - výpočet ceny nášivek lze orientačně provést z tabulky nahoře . Výsledná cena bývá podobná ceně výšivek, u větších serií  výrazně klesá. Pokud má být nažehlovací je spodní strana opatřena speciální folií která se aplikuje při teplotě 170 oC nejlépe fixačním lisem, případně žehličkou.
  • Pravidelní zákazníci - mají speciální nabídky v závislosti na množství dodaných zakázek, vzorky a programy mají zdarma.
  • Super cena ?   Máte již výšivku od tuzemského dodavatele a hledáte nižší cenu zkuste nám jí poslat a my Vám tu lepší cenu dáme. V některých případech se ceny blíží cenám tisků. Jednoduché výšivky o vyšších počtech kusů začínají od 7 kč za kus. Všechny ceny zde uvádíme jsou bez DPH která je účtována v platné základní sazbě. 

 

Kontakty:

MANILA
  • strojní výšivky
  • výroba úpletů (úplety)
Staré Hrady 47 
Libáň 507 23
Tel. 777 666 975